Hydromax to dynamicznie rozwijająca się firma budowlana z Lubaczowa, działająca w branży instalacyjnej bezustannie od 1993 roku. Właścicielem firmy jest Józef Maciuła. Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem usług hydraulicznych dla inwestorów prywatnych, developerów, firm, instytucji oraz urzędów, począwszy od instalacji nowych po modernizację starych. Najważniejszym atutem naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie na rynku. Głównym obszarem świadczenia naszych usług są województwa: podkarpackie, lubelskie oraz małopolskie.

Powierzając naszej firmie realizację zadania zapewniamy rzetelność, terminowość oraz sprawność organizacyjną w oparciu o duże doświadczenie i wiedzę techniczno-budowlaną. Wycenę zleceń przygotowujemy w formie kosztorysu sporządzanego na podstawie dokumentacji projektowej bądź pomiarów własnych podczas wizyty na obiekcie. Nie prowadzimy wyceny na podstawie tzw. punktów z tego względu, że jest to nieadekwatne do wykonanej pracy. Nie chcemy naliczać za coś czego nie zrobiliśmy. Dzięki kosztorysowaniu dokładnie wyliczamy tylko to co zostało przez naszą firmę wykonane bez naliczania dodatkowych stawek. Dzięki temu oprogramowaniu przy wycenie obiektów jesteśmy w stanie bardzo dokładnie przedstawić koszt usługi. Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo i konsultacje oraz gwarancję i serwis na wykonane usługi.

Z miła chęcią nawiążemy współpracę z innymi firmami na stałe zlecenia bądź na zasadzie podwykonawcy. Oferujemy korzystne warunki
dla obu stron.
  • Zdjęcie: o_firmie2.jpg
  • Zdjęcie: o_firmie1.jpg
  • Zdjęcie: o_firmie4.jpg
  • Zdjęcie: o_firmie3.jpg
© 2011 - Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Jotka Design.